Zgłoś samochód do wyceny!
| Skup aut Poznań  | Oferta   | Godziny Pracy  | Skup aut powypadkowych   | FAQ  | Skup aut Wielkopolska  | Kontakt   | Lokalizacja 

tel.507 33 46 33


działamy 7 dni w tygodniu!


Skup aut Poznań
Marcin Zasada
Godziny Pracy

PRZEDSIĘBIORSTWO RED-CAR MARCIN ZASADA POZNAŃ
Pracujemy 7 dni w tygodniu od godziny 8-22, również w niedzielę . Gwarantujemy darmowy dojazd i wycene samochodu .
Kupujemy auta w każdym stanie. Interesują Nas wszystkie samochody nawet wyprodukowane przed rokiem 1980 czy 1970. SKUP-SPRZEDAŻ-ZAMIANA-AUT UŻYWANYCH.

..zobacz więcej   Wycena samochodu RED CAR

Skup aut za gotówkę

Złomowanie aut Poznań
Zobacz skupowane samochody
Skup - umowa i formalności

skup aut w Poznaniu

Skup aut Poznań

Witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej!

        Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony : www.skupautpoznan.entro.pl

        Lider skupu aut w Poznaniu 
i Wielkopolsce!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Red-Car Marcin Zasada z siedzibą w Poznaniu ! prowadzi skup samochodów pojazdów  używanych, powypadkowych, uszkodzonych na terenie miasta Poznania i całej Wielkopolski.Chętnie skupujemy również auta całe, ,uszkodzone ,po-leasingowe,oraz nie kompletne,stare zapomniane,historyczne rok produkcji auta nie ma dla nas znaczenia ,ale również auta idealne zadbane bezwypadkowe .

Nabywamy pojazdy od wielu lat (od roku 1996-to już 20 lat na rynku !),pomimo tak dużej ilości odkupionych samochodów nasi Kontrahenci są zawsze zadowoleni z usług i polecają nasze przedsiębiorstwo Swoim znajomym .

To, co wyróżnia nas na tle Konkurencji prowadzącej skup samochodów, to z całą pewnością doświadczenie i profesjonalny zespół, który tworzą nasi pracownicy .

Solidne zaplecze finansowe i dobrze zorganizowana praca naszego zespołu pozwala nam kupić każde auto w trybie natychmiastowym. (również złomowanie aut ).

Zawsze rzetelnie i uczciwie wyceniamy pojazd opieramy się na najnowszych notowaniach giełdowych Euro-Tax i  stanie technicznym,wizualnym , a jako, że zawsze zawieramy umowę kupna - sprzedaży, mogą mieć Państwo pewność przejęcia przez nas wszelkich zobowiązań i formalności (przy złomowaniu dokument demontażu pojazdu ). Co  najważniejsze, że gwarantujemy Państwu błyskawiczną zapłatę - gotówka lub na życzenie Klienta  przelew bankowy elektroniczny.

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu odkup aut wszelkich marek.

Zobacz przykładowe zgłoszenia w październiku 2016:
Fiat Punto Ex - proponowana cena 700zł
Peugeot 206 - wersja 3 drzwiowa cena 2700 zł
Opel Astra Classic - 17 CDTI cena 7000 zł

Jakość przeprowadzanych transakcji i zadowolenie Klientów naszego skupu  jest dla nas priorytetem. Wybierając firmę  Red-Car Marcin Zasada  Zyskujesz dobre ceny,bezpieczeństwo i błyskawiczne tempo załatwienia formalności, gwarancję bezpieczeństwa i legalność działań.

Sprzedaż samochodu z naszym skupem aut to czysta przyjemność! Szanujemy czas Klienta jak się umawiamy na 15-tą to jesteśmy punktualni .

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta skupu pojazdu za gotówkę zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Związku z dużą ilością zapytań Państwa: jak długo trwa odkup samochodu ? to odpowiadam ,że maksymalnie 15 minut od momentu przyjazdu .

Tel :507-33-46-33

Infolinia  :61-8777-487

@ : redcar127@wp.plZakaz kopiowania tekstów i zdjęć z mojej internetowej strony .
Wszelkie kradzieże zdjęć i treści z naszej strony www.skupautpoznan.entro.pl ,będą zgłaszane do odpowiednich służb.
Przypominamy:
Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).skup poznań RED CAR
skup RED CAR
Licznik wejść - 843100        RED-CAR MARCIN ZASADA | mapa strony | © 2019 RED CAR Poznań
skupujemy auta za gotówkę, powypadkowe, sprawne, uszkodzone