Zgłoszenia Poznań 11-2016 Peugeot 206

skup aut Poznań

auto powypadkowe - listopad 2016 Poznań 
zgłoszenie: Peugeot 3 drzwiowy - kolor śliwkowy

Stan karoserii: mocno uszkodzona w wypadku drogowym, powyginane blachy błotnika, skasowane drzwi prawe od strony pasażera, grubość lakieru nieznana, konieczne naprawy blacharsko-lakiernicze.
Rocznik: prawdopodobnie 2004 r - auto 12 letnie
Silnik: w dobrym stanie , nieuszkodzony, 1,4 l benzynowy, moc 90 KM
Przebieg: około 120 000 km
Koła i opony: opony w dobrym stanie, dodatkowy komplet zimowych opon do skupu 
Akumulator: jest w komplecie, stan bardzo dobry
Kompletność: auto zdekompletowane, nadaje się do generalnej naprawy w warsztacie autoblacharskim, liczne uszkodzenia karoserii, drzwi prawe do wymiany
Uszkodzenia: zużyta pompa wodna, klocki hamulcowe, wycieki oleju z silnika
Szacunkowa wartość napraw: 2500 zł aby uzyskać stan do badania technicznego oraz zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę

Ogólny opis do wyceny auta: Peżocik po średnim dzwonie, niestety wartość autka została mocno obniżona przez uszkodzenia. Wnętrze samochodu nie jest zdewastowane zarówno przez korzystanie jak i uszkodzenia powypadkowe, deska rozdzielcza i kokpit bez uszczerbków. 

Proponowana cena klienta skupu: to 2700 zł

Cena jaką może zaoferować skup aut w tym przypadku jest kwota 1600 zł. Trzeba brać pod uwagę, że koszty naprawy blacharsko-lakierniczej to przynajmniej 6000 zł i nawet jeśli kupującym byłby warsztat blacharski to w przyszłą wartość samochodu trzeba w projekcji ceny auta doliczyć koszty własne w czasie remontu. 

Auto nie nadaje się do złomowania i na pewno posłuży jeszcze nowym nabywcom. Po remoncie konieczne będzie przeprowadzenie badania technicznego dopuszczającego pojazd do ruchu.


Auto-Skup tel.507-33-46-33 Poznań

Szybki odkup samochodów, wycena, negocjacje, umowa, odbiór auta.

Dojazd do klienta gratis ( zasięg działania skupu )

Skupujemy auta za gotówkę, powypadkowe, sprawne, uszkodzone na terenie Poznania oraz podpoznańskich miejscowości: KÓRNIK, BORÓWIEC ( dojazd ze skupu w Poznaniu w 30 min ), ŚREM ( dojazd z Poznania w 50 min ), GOSTYŃ ( dojazd z bazy Poznań w 40 min ), MOSINA, STĘSZEW, GRODZISK WIELKOPOLSKI, SWARZĘDZ, KOSTRZYN WIELKOPOLSKI, GNIEZNO, WRZEŚNIA, ŚRODA WIELKOPOLSKA, JAROCIN, CZERWONAK, POBIEDZISKA, SZAMOTUŁY

Peugeot zgłoszenia Red Car Poznań